کانون هواداران منچسترسیتی در ایران

banner ads
  • Reza MC
  • دوشنبه 31 خرداد 1400
  • , ,
  • 954 بازدید
  • 1 نظر

 پیشنهاد سیتی برای هری کین ارسال شد

منچسترسیتی از همین حالا با رقمی قابل توجه برای خرید هری کین، گلزن انگلیسی تاتنهام اقدام کرده است

http://s3.picofile.com/file/7703521070/ea5opxvvnafkcjdmsco.gif

به نظر می رسد دوران حضور هری کین در تاتنهام رو به اتمام است. فابریزیتو رومانو، خبرنگار ایتالیایی اعلام کرد باشگاه منچسترسیتی پیشنهاد رسمی خود به ارزش ۱۰۰ میلیون پوند به علاوه انتقال یک بازیکن به اسپرز را برای جذب هری کین به تاتنهام ارائه کرده است. البته به نظر می رسد پاسخ اولیه دنیل لووی، مالک باشگاه تاتنهام منفی بوده و او تمایلی به فروش بهترین گلزن تیم خود ندارد. اخبار حاکی از آن است که بازیکنان پیشنهادی منچسترسیتی یکی از بین گابریل ژسوس یا رحیم استرلینگ است.

البته تاتنهام در سال های اخیر بارها نشان داده که در زمینه فروش بازیکن بسیار سخت گیر عمل می کند و در نهایت بعید است آنها قادر به مقاومت در برابر پیشنهاد هنگفت سیتیزن ها برای فروش هری کین باشند. به خصوص اینکه به نظر می رسد خود هری کین نیز علاقمند به جدایی از تاتنهام بوده و در چنین شرایطی حفظ یک بازیکن بسیار دشوار می شود.

 

در صورت رقم خوردن این انتقال، هری کین با رقم 100 میلیون پوند و بالاتر از پل پوگبا رقم گران ترین خرید تاریخ یک تیم لیگ برتری لقب خواهد گرفت. هری کین در سال های اخیر علیرغم درخشش در ترکیب تاتنهام و تبدیل شدن به یکی از بهترین گلزنان تاریخ لیگ برتر، در کسب عناوین قهرمانی ناموفق بوده و به همین علت خواهان انتقال به تیم دیگری شده است.

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها