کانون هواداران منچسترسیتی در ایران

banner ads
  • Reza MC
  • یکشنبه 21 آذر 1395
  • , ,
  • 789 بازدید
  • 0 نظر

لستر سیتی 4-2 منچستر سیتی؛دفاع سیتی خانه راحت هر مهاجمی!

منچستر سیتی در دیداری خارج از خانه مقابل لستر سیتی 4-2 شکست خورد تا گواردیولا برای دومین هفته پیاپی مقابل مربیان ایتالیایی شکست بخورد.

 به ادامه مطلب بروید

در این دیدار لسترسیتی با یک شروع طوفانی، در همان 20 دقیقه ابتدایی سه بار به گل رسید و در نهایت به یک پیروزی شیرین رسید.

 

لستر بازی را طوفانی آغاز کرد و تنها 5 دقیقه از بازی سپری شده بود که این تیم دو بار به گل رسید. ابتدا در دقیقه 3، روی پاس عالی اسلام سلیمانی، جیمی واردی با کلودیو براوو تک به تک شد و با ضربه ای دقیق، توپ را به گوشه دروازه فرستاد.

 

تنها دو دقیقه بعد و روی حمله پردامنه لستر، این تیم به گل دوم رسید. این بار هم سلیمانی بود که در نقش گلساز ظاهر شد و پاس رو به عقب او را اندی کینگ با شوتی تماشایی از روی خط محوطه جریمه، به طاق دروازه منچسترسیتی کوبید.

 

حملات میزبان بعد از این گل هم ادامه داشت و بعد اینکه این تیم یکی دو موقعیت خوب دیگر را از دست داد، در دقیقه 20 به گل سوم رسید. روی یک ارسال بلند به پشت محوطه جریمه سیتی، ریاض محرز به زیبایی توپ را در اختیار واردی قرار داد و او هم بعد از پشت سر گذاشتن براوو، حساب کار را 3-0 کرد.

 

در دقیقه 24، محرز می توانست اختلاف را به 4 گل افزایش بدهد اما واکنش دیدنی براوو، اجازه نداد دروازه سیتی در همان نیمه اول بار دیگر باز شود.

 

در ادامه بازیکنان سیتی ابتکار عمل را در دست گرفتند و بر توپ و میدان مسلط شدند اما دفاع فشرده لسترسیتی، مانع از رسیدن آنها به گل شد و در نهایت نیمه اول با برتری 3-0 میزبان به پایان رسید.

 

نیمه دوم را هم لستر بهتر آغاز کرد اما بعد از سپری شدن دقایق ابتدایی، با تعویض هایی که گواردیولا انجام داد، سیتی به تیم برتر میدان تبدیل شد.

 

بازیکنان سیتی چند بار تا آستانه باز کردن دروازه لستر پیش رفتند اما کم دقتی در زدن ضربات پایانی، باعث شد تا آنها از رسیدن به گل باز بمانند. در مقابل بازیکنان میزبان هم روی ضدحملات می توانند به گل های بعدی برسند؛ اتفاقی که در نهایت در دقیقه 78 و روی اشتباه جان استونز رخ داد.

 

پاس رو به عقب مدافع جوان سیتی را واردی قطعی کرد و ضربه او از زاویه نه چندان مناسب وارد دروازه شد و تلاش سانیا برای بیرون کشیدن آن هم بی فایده بود.

 

سیتی خیلی سریع به این گل واکنش نشان داد و در دقیقه 82 سرانجام به گل رسید. روی یک ضربه آزاد بود که کولاروف با ضربه ای تماشایی، توپ را به گوشه دروازه ران روبرت زیلر فرستاد.

 

حملات سیتی ادامه داشت و روی غفلت مدافعان لستر، این تیم در دقیقه 90، گل دوم را هم زد. روی نفوذ کولاروف از سمت چپ و ارسال او به دهانه دروازه، نولیتو با بغل پا کار را تمام کرد.

 

در دقایق تلف شده بازیکنان سیتی تلاش زیادی کردند تا به گل های بعدی برسند اما این اتفاق رخ نداد و بازی با برتری 4-2 لستر به پایان رسید.

منبع:ورزش 11

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها