کانون هواداران منچسترسیتی در ایران

banner ads

 سیتی 7-2 استوک؛ پپ بی رحم!

منچسترسیتی در دیداری خانگی موفق شد با نتیجه 7-2 استوک سیتی را شکست بدهد و جایگاهش را در صدر جدول لیگ برتر تثبیت کند.

http://s3.picofile.com/file/7703521070/ea5opxvvnafkcjdmsco.gif

شاگردان پپ گواردیولا در این دیدار نمایش بسیار درخشانی داشتند و با یک پیروزی پرگل، با دو امتیاز برتری نسبت به منچستریونایتد، در صدر جدول جای گرفتند.

همانطور که انتظار می رفت بازی با حملات سیتی آغاز شد و لروی سانه می توانست روی ارسال کوین دی بروین گل اول را به ثمر برساند؛ اما ضربه او راهی به چهارچوب دروازه حریف پیدا نکرد.

برتری سیتی ادامه داشت تا اینکه سرانجام در دقیقه 17 این تیم به گل رسید. روی نفوذ کایل واکر از سمت راست و ارسال او به دهانه دروازه بود که گابریل ژسوس با یک ضربه بغل پا، کار را تمام کرد.

 

تیم میهمان هنوز از شوک این گل خارج نشده بود که سیتی در دقیقه 19 به گل دوم رسید. روی یک حرکت هماهنگ از بازیکنان سیتی، در نهایت پاس در عرض لروی سانه در مقابل دروازه به استرلینگ رسید و او هم به راحتی حساب کار را 2-0 کرد.

 

 

فشار حملات سیتی بعد از این گل هم کاهش پیدا نکرد و بعد از اینکه داوید سیلوا یک موقعیت خوب را از دست داد، خود او در دقیقه 27 اختلاف را به سه گل افزایش داد. روی حرکت عالی مثلث سانه، استرلینگ و سیلوا، توپ پشت محوطه جریمه به ستاره اسپانیایی رسید و او علی رغم حضور مدافعان استوک، توانست گل سوم را به ثمر برساند.

 

بعد از این گل کمی از فشار حملات سیتی کاسته شد و این فرصتی برای استوک فراهم کرد تا کمی پیش بکشد. اولین موقعیت جدی این تیم در دقیقه 34 ایجاد شد؛ اما ضربه کورت زوما راهی به چهارچوب دروازه سیتی پیدا نکرد.

 

در دقایق پایانی این نیمه بازی متعادل تر دنبال شد تا اینکه در دقیقه 44، استوک یکی از گل های خورده را جبران کرد. روی یک پاس در عمق بود که مامه دیوف بعد از یک و دو با خسه رودریگس، موفق شد دروازه سیتی را باز کند و نیمه اول با نتیجه 3-1 به پایان رسید.

 

نیمه دوم را استوک بهتر آغاز کرد و خیلی زود به گل رسید. روی ارسال تام ادواردز از سمت راست بود که ضربه دیوف بعد از برخورد به کایل واکر، وارد دروازه شد تا اختلاف به یک گل برسد.

 

سیتی که برتری اش را در خطر می دید، بار دیگر بازی را در دست گرفت و در 7 دقیقه‌ی طوفانی، سه بار دیگر دروازه استوک را باز کرد.

 

ابتدا در دقیقه 55 بود که پاس در عرض عالی از کوین دی بروین به دهانه دروازه استوک، ژسوس با باتلند تک به تک شد و با یک ضربه بغل پای مهار نشدنی، حساب کار را 4-2 کرد.

 

5 دقیقه بعد نوبت فرناندینیو بود که با پاس فابین دلف صاحب موقعیت شود و با یک شوت تماشایی از پشت محوطه جریمه، اختلاف را به سه گل افزایش بدهد.

 

 

 

 

سیتی که روی دور گلزنی افتاده بود، در دقیقه 62 به گل ششم رسید. این بار پاس دی بروین به سمت چپ محوطه جریمه استوک، سانه را صاحب موقعیت کرد و او هم با یک ضربه دقیق، توانست گل ششم را به نام خود کند.

 

 

 

 

اما این پایان کار نبود و فشار حملات سیتی در دقیقه 79 به گل هفتم منجر شد. روی حرکت خوب استرلینگ بود که برناردو سیلوا در محوطه جریمه استوک صاحب موقعیت شد و با یک ضربه نوک پا کار را تمام کرد. در دقایق پایانی هم سیتی تیم برتر میدان بود؛ اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با برتری 7-2 میزبان به پایان رسید.

 

 

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها