کانون هواداران منچسترسیتی در ایران

banner ads
  • Reza MC
  • شنبه 27 شهریور 1395
  • , ,
  • 787 بازدید
  • 0 نظر

برد پر گل سیتی در مقابل برنموث با درخشش کلچی

دومین شب از بازی‌های هفته پنجم لیگ برتر انگلیس با پیروزی تیم‌های منچسترسیتی و آرسنال آغاز شد.


با پیروزی تیم‌های منچسترسیتی، آرسنال و لسترسیتی و شکست وستهام، دیدارهای دومین شب از هفته چهارم لیگ برتر انگلیس آغاز شد.

در ورزشگاه اتحاد تیم منچسترسیتی میهمانش بورنموث را با نتیجه پرگل چهار بر صفر شکست داد تا پنجمین پیروزی‌ متوالی‌اش در این فصل را کسب کند و به پیشتازی خود در صدر جدول رده‌بندی رقابت‌ها ادامه دهد.

گل‌های این بازی را کوین دی‌بروین 15، کلچی ایهاناچو 25، رحیم استرلینگ 48 و ایلکای گوندوگان 66 به ثمر رساندند. با این نتیجه من‌سیتی 15 امتیازی شد و فاصله خود را به اورتون رده دومی به پنج امتیاز افزایش داد. در این بازی نولیتو، مهاجم اسپانیایی من‌سیتی در دقیقه 86 اخراج شد.

در دیگر بازی‌ مهم آرسنال با نتیجه 4 بر یک مقابل میزبانش هال‌سیتی به برتری رسید. در این دیدار که هال‌سیتی از دقیقه 40 آن 10 نفره شد، الکسیس سانچس در دقایق 17 و 83، تئو ولکات در دقیقه 55 و گرانیت ژاکا در دقیقه دوم وقت‌های تلف شده نیمه دوم برای توپچی‌ها گلزنی کردند. همچنین سانچس در دقیقه 41 این بازی یک پنالتی آرسنال را به هدر داد. تنها گل میزبان را هم روبرت اسنودگراس در دقیقه 79 از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. آرسنال با 3 امتیاز این بازی 10 امتیازی شد و موقتاً به رده دوم جدول صعود کرد.

لسترسیتی، مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها نیز امشب میزبان برنلی بود و این تیم را با نتیجه 3 بر صفر شکست داد. گل‌های اسلام سلیمانی در دقایق 45 و 48 و گل به خودی بن می، مدافع برنلی، روباه‌ها را هفت امتیازی کرد و به رده دهم جدول رساند.

وستهام که میهمان وست‌بروموویچ بود این بازی را با نتیجه 4 بر 2 باخت.

در آخرین بازی امشب از هفته پنجم لیگ برتر انگلیس، از ساعت 21 اورتون میزبان میدلزبورو خواهد بود.

در جدول رده‌بندی لیگ برتر انگلیس، منچسترسیتی با 15 امتیاز صدرنشین است و تیم‌های آرسنال و اورتون هر دو با 10 امتیاز و برحسب تفاضل گل در رده‌های دوم و سوم قرار دارند.

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها