کانون هواداران منچسترسیتی در ایران

banner ads
  • Reza MC
  • چهارشنبه 25 شهریور 1394
  • , ,
  • 941 بازدید
  • 0 نظر

تحلیل دیدار یوونتوس و منچستر سیتی

در اولین دیدار لیگ قهرمانان اروپا یوونتوس توانست چهره ای متفاوت از خود نشان دهد، چهره ای که مانوئل پیگرینی عمیقا به چالش کشید تا صدر نشین لیگ برتر بازنده ی بازی خانگی خود باشد!

به ادامــــــــــــــه مــــــــطــــــلـــــــب بروید

 

یوونتوس توانست در دیداری حساس 3 امتیاز بسیار مهم را از آن خود کند، بازی که بر خلاف جریان یک نیمه ای به یک باره دگرگون شد و یوونتوس چهره ای مستعد را از خود نشان داد.

در دیدار یوونتوس و منچستر سیتی کمتر کسی فکر می کرد که شاگردان پیگرینی بازنده ی بازی باشند! چرا که آنها در لیگ برتر انگلیس نمایشی بسیار خوب را ارائه داده بودند، اما یوونتوس در سری آ نمایشی کاملا نا امید کننده از خود ارئه داده بودند، به نظر می رسید تورینی ها به لحاظ روانی بسیار مستعد پیروزی بودند! چرا که سیتی غافل از قدرت خفته ی یوونتوس شده بود.

بازی این دو تیم در 20 دقیقه ی ابتدایی بازی بسیار بی حاشیه و آرام دنبال شد و دو تیم بسیار محتاطانه عمل کردند، اما به یک باره منچستر سیتی شخصیتی هجومی از خود ارائه داد تا یوونتوس عقب بکشد و سعی در اداره ی بازی داشته باشد، جو ورزشگاه کاملا به سود میزبان بود و یوونتوس به نظر سر در گم می رسید، پس از گذر زمان ابتدایی بازی بازیکنان آلگری خود را دوباره یافتند و به مقابله با حریف خود پرداختند.

 

در نیمه ی دوم بازی یوونتوس به صورت کلی از حریف خود بهتر کار کرد و توانست مزد کار خود را نیز دریافت کند، منچستر سیتی در نیمه دوم کاملا بی اشتها نشان داد و سعی در آرام کردن بازی داشت که شاگردان آلگری روی حداقل موقعیت های بدست آمده توانستند به گل برسند و حریف را غافلگیر کنند.

گل سیتیزن ها روی خطای محض کمپانی به ثمر رسید و از چشم داور دور ماند تا کیلینی گل به خودی زده باشد، گلهای یوونتوس روی هوش بالای پوگبا و ماندزوکیچ به ثمر رسید، گل اول روی ارسال دقیق پوگبا برای ماندزوکیچ و گل دوم روی حرکت انفرادی ماروتا، حالا یوونتوس 3 امتیازی شده است و توانسته است در لیگ قهرمانان اروپا خودی نشان دهد، باید دید یوونتوس این روال خود را ادامه می دهد؟

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها