کانون هواداران منچسترسیتی در ایران

banner ads
  • Reza MC
  • شنبه 24 مرداد 1394
  • , ,
  • 846 بازدید
  • 0 نظر

پیگرینی: استرلینگ ارزش خود را در طول فصل نشان خواهد داد

سرمربی شیلیایی منچستر سیتی در پاسخ به منتقدان خرید ۴۹ میلیون پوندی رحیم استرلینگ گفت که این مهاجم جوان در طول فصل ارزش خود را نشان خواهد داد

مانوئل پیگرینی در آستانه دیدار فردا (یکشنبه) شاگردانش برابر چلسی در هفته دوم لیگ برتر در حمایت از خرید رحیم استرلینگ از لیورپول که رکورد نقل‌وانتقالات بازیکنان بریتانیای را شکست، گفت: به عقیده من استرلینگ بازیکن خیلی خطرناکی است و شاید ما به خاطر رقمی که برای خرید او صرف کرده‌ایم، مورد انتقاد باشیم، ولی مطمئنم که وی در طول سال به خصوص مقابل تیم‌های بزرگ خود را به اثبات خواهد رساند و اینکه چرا اینقدر می‌ارزیده.

وی در ادامه عنوان کرد: برای فوتبالیست‌های جوان خیلی مهم است که در کنار بازیکنان خوب بازی کنند، چون آنها همچنان در حال یادگیری هستند. رحیم همچنان می‌تواند به پیشرفتش ادامه بدهد، درست همان کاری که در لیورپول در کنار بازیکنانی همچون استیون جرارد و لوئیز سوارز انجام داد. در من‌سیتی هم استرلینگ کنار بازیکنانی نظیر داوید سیلوا، سرخیو آگرو، یحیی توره و بازیکنانی از این دست بازی خواهد کرد که می‌توانند به پیشرفت او کمک زیادی کنند.

سرمربی شیلیایی آبی‌های منچستر با اشاره به بازی قبلی تیمش که استرلینگ چند موقعیت گلزنی را مقابل وست‌برومویچ به هدر داد، اظهار داشت: اطمینان دارم که رحیم گل‌های بیشتری را نسبت به فصل گذشته به ثمر خواهد رساند. پیشرفت سال به سال برای او خیلی مهم است. فکر می‌کنم رحیم فصل گذشته در رقابت‌های مختلف 11 گل برای لیورپول زد و مطمئنم او در این فصل هم جهش قابل‌توجهی خواهد داشت.

پیگرینی تصریح کرد: پیروزی مقابل تیمی همچون چلسی، مدافع عنوان قهرمانی برای ما خیلی اهمیت دارد، چون باعث می‌شود اعتمادبه‌نفس تیم بالا برود و از همین ابتدا از تیم‌های دیگر فاصله بگیریم. هنوز زود است که به کسب جام فکر کنیم، ولی مهم است که فاصله‌مان را از تیم‌های مدعی و بزرگ زیاد کنیم.

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها