کانون هواداران منچسترسیتی در ایران

banner ads
  • Reza MC
  • شنبه 03 مهر 1400
  • , ,
  • 1354 بازدید
  • 2 نظر

 گواردیولا: به رکوردم و به این تیم افتخار می‌کنم

پپ گواردیولا با کسب پیروزی برابر چلسی رکورد بیشترین پیروزی را در میان مربیان تاریخ سیتی از آن خود کرد

http://s3.picofile.com/file/7703521070/ea5opxvvnafkcjdmsco.gif

منچسترسیتی امروز توانست در زمین چلسی به برتری 0-1 دست پیدا کرده و 13 امتیازی شود. شاگردان پپ گواردیولا انتقام شکست در فینال فصل قبل لیگ قهرمانان را نیز از چلسی گرفتند.

گل دقیقه 52 گابریل ژسوس بود که سیتی را پیروز کرد در حالی که این تیم شانس های متعدد دیگر گلزنی هم داشت که استفاده نکرد. سیتی تیم برتر میدان بود و ادواردو مندی گلر چلسی بارها با واکنش های خوب خود مانع گلزنی سیتیزن ها بود.

پپ گواردیولا حالا با 221 پیروزی، رکورد بهترین مربی تاریخ سیتی از حیث کسب پیروزی را از آن خود کرد و توانست از رکورد مک دووال پیشی بگیرد.

مربی اسپانیایی در پایان بازی گفت:« به این رکورد افتخار می کنم. ما امروز در استمفوردبریج بر قهرمان فصل گذشته لیگ قهرمانان غلبه کردیم و نمایشی عالی را از تیمم دیدم. این باعث غرور من است و برای تیم و بازیکنانم خیلی خوشحالم.»

پپ در ادامه گفت:« امروز بازیکنانم، نمایشی عالی و مقتدرانه داشتند. در این ورزشگاه و برابر تیمی مثل چلسی، کسب پیروزی ساده نیست. کاری که ما انجام دادیم، غرورانگیز بود. ما به استمفورد بریج آمدیم و بازی خودمان را به حریف تحمیل کردیم. گاهی نمی شود، چون تیم مقابل بهتر از شما کار می کند. ما پرس شدیدی کرده بودیم و چلسی هرگز نتوانست بازی خودش را انجام دهد.»

گابریل ژسوس:« گابریل همیشه و در هر بازی تمام توانش را می گذارد و نمی توان از او هرگز گلایه کرد. در هر مسابقه او برای هم تیمی هایش می دود و کمک می کند. داشتن چنین بازیکنانی همواره باعث خوشحالی من است.»

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها