کانون هواداران منچسترسیتی در ایران

banner ads
  • Reza MC
  • جمعه 14 خرداد 1400
  • , ,
  • 746 بازدید
  • 0 نظر

 به اشک‌های پپ اعتقاد ندارم؛ او پسرم را نمی‌خواست

پدر سرخیو آگوئرو نیز موضعی تند علیه پپ گواردیولا دارد و معتقد است مسبب جدایی پسرش از سیتی، سرمربی کاتالان بود

http://s3.picofile.com/file/7703521070/ea5opxvvnafkcjdmsco.gif

سه روز پیش انتقال سرخیو آگوئرو به بارسلونا نهایی شد. ستاره آرژانتینی از دو روز پیشتر در بارسلون حضور داشت و پس از مذاکرات نهایی با خوان لاپورتا رئیس باشگاه بارسلونا در نهایت تصمیم گرفت پیش از عزیمت به کشورش قرارداد دو ساله ای با باشگاه کاتالان امضا کند.

به این ترتیب آگوئرو از فصل بعد با لیونل مسی دوست صمیمی اش در بارسا هم تیمی خواهد بود و می تواند پس از یک سال از جدایی سوارز، جانشین مناسبی برای او باشد.

او در حالی پس از 10 سال از سیتی جدا شد که تمایل به ادامه کار در این باشگاه داشت ولی پپ گواردیولا سرمربی سیتیزن ها با این قضیه مخالف بود. در واقع هرچند پپ در روز مراسم خداحافظی آگوئرو مقابل خبرنگاران اشک ریخت ولی در عمل او مسبب اصلی عدم ارائه پیشنهاد تمدید باشگاه به ستاره آرژانتینی بود.

http://up.mancityfans.ir/view/3358076/AgueroBarca.jpg 

پس از انتقاد تند و توئیتری برادر سرخیو آگوئرو از پپ گواردیولا، این بار نوبت به پدر او رسید

 

لئونل آگوئرو به رادیو رِد گفت:« به پپ و گریه های او اعتقادی ندارم. او هرگز پسرم را نمی خواست چرا که همیشه می خواهد به تنهایی سوژه شماره یک و مرد برنده تیم هایش لقب بگیرد. آرسنال و چلسی قبل از بارسا به سرخیو پیشنهاد داده بودند و از ایتالیا هم تیم هایی خواهان او بودند.»

 

لئونل در مورد تست مثبت کرونای پسرش گفت:« اولین تستش مثبت بود ولی پس از تست PCR که کامل تر بود مشخص شد که به کرونا مبتلا نیست و مشکلی برای همراهی تیم ملی ندارد.»

 

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها