کانون هواداران منچسترسیتی در ایران

banner ads
  • Reza MC
  • دوشنبه 10 خرداد 1400
  • , ,
  • 747 بازدید
  • 0 نظر

 پیشنهاد دو ساله منچسترسیتی به سرخیو راموس

منچسترسیتی احتمالا مقصد بعدی سرخیو راموس کاپیتان رئال خواهد بود.

 

تنها یک ماه به اتمام قرارداد سرخیو راموس با رئال مانده و هنوز خبری از تمدید نیست. دو طرف اختلافاتی جدی دارند و از ژانویه گذشته دیگر مذاکره ای بین شان صورت نگرفته است.

 

پیشنهاد رئال تمدید یک ساله با کاهش 10 درصدی دستمزد است ولی راموس قراردادی دو ساله می خواهد. او در مورد کاهش دستمزد نیز با باشگاه به توافق نرسیده است و به نظر می رسد مسیر جدایی را در پیش گرفته باشد.

طبق ادعای ال چیرینگیتو این بازیکن تا پایان قراردادش منتظر دریافت پیشنهاد بهتر از رئال می ماند و سپس تصمیمش برای تمدید یا جدایی را خواهد گرفت.

 

ساعتی پیش ESPN ادعا کرد که منچسترسیتی به راموس اطلاع داده است که در پایان ژوئن و در صورت عدم تمدید قرارداد با رئال، به وی قراردادی دو ساله و رسمی ارائه خواهد داد. سیتی پس از ناکامی در فینال لیگ قهرمانان به دنبال تقویت خود در دفاع است و گزینه ای بهتر از راموس را شاید نتواند پیدا کند.

پیشنهاد سیتی بند تمدید برای سال سوم را نیز در خود دارد و این اختیار برای خود بازیکن گذاشته شده که اگر تمایل داشته باشد، در سال سوم راهی نیویورک سیتی دیگر تیم تحت مالکیت سهامداران اماراتی باشگاه سیتی شود.

در حال حاضر همه چیز به تمدید قرارداد راموس با رئال بستگی دارد و به نظر می رسد اگر این اتفاق رخ ندهد، سیتی دست بالاتر را نسبت به دیگر تیم های خواهان کاپیتان رئال دارد.

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها