کانون هواداران منچسترسیتی در ایران

banner ads
  • Reza MC
  • شنبه 08 خرداد 1400
  • , ,
  • 742 بازدید
  • 0 نظر

 گواردیولا اولین ضربه را از خودی خورد!

ایلکای گوندوگان، ستاره آلمانی در آستانه دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا برابر چلسی دچار مصدومیت شده است.

http://s3.picofile.com/file/7703521070/ea5opxvvnafkcjdmsco.gif

ایلکای گوندوگان در این فصل یکی از بهترین بازیکنان منچسترسیتی و از عوامل اصلی رقم خوردن این فصل فوق العاده برای نماینده انگلیس بوده است. ویژگی گلزنی نیز در این فصل به توانایی های ایلکای گوندوغان اضافه شده و او را تبدیل به یکی از بازیکنان مهم و تاثیرگذار ترکیب تیم پپ گواردیولا کرده است.

 

اما این هافبک آلمانی در آخرین تمرین منچسترسیتی پیش از دیدار مقابل چلسی دچار مصدومیت شده و حضور او در دیدار فینال در هاله ای از ابهام قرار دارد. سیتیزن ها آخرین تمرین خود را در استادیوم دراگوی پورتو برگزار کردند و جالب اینجاست ایلکای گوندوگان بعد از برخورد با فرناندینیو، کاپیتان برزیلی سیتی از ناحیه ران پا آسیب دیده و لنگان لنگان زمین را به سمت رختکن ترک کرد.

هنوز وضعیت این بازیکن مشخص نیست و گواردیولا امیدوار است کادر پزشکی سیتی به هر قیمتی او را به دیدار فینال برساند. در صورتی که این اتفاق رخ ندهد، سیتی یکی از بازیکنان تاثیرگذار خود را از دست می دهد و فرناندینیو هرگز خود را نخواهد بخشید. البته این بازیکن برزیلی خودش از اتفاق پیش آمده ناراحت بود و خیلی زود گوندوگان را در آغوش گرفته و به او دلداری داد.

 

گوندوگان تنها بازیکن از ترکیس سیتی است که تا به امروز در فینال لیگ قهرمانان بازی کرده است. این هافبک آلمانی عضو دورتموند در تیم سال 2013 بوده و البته آن تیم در استادیوم ومبلی مقابل بایرن مونیخ در فینال شکست خورد.

پپ گواردیولا در سال های اخیر و به خصوص در لیگ قهرمانان مشکلات زیادی را به علت مصدومیت بدموقع بازیکنان خود متحمل شده و حالا از دست دادن ایلکای گوندوگان آنهم به خاطر بی احتیاطی فرناندینیو، بدترین خبر ممکن برای او خواهد بود. البته هنوز تکلیف این بازیکن به صورت قطعی مشخص نشده و احتمالا تا ساعتی دیگر اخبار جدیدی در مورد این هافبک آلمانی منتشر می شود. البته امیدواری در اردوی سیتی برای حضور گوندوگان در ترکیب ثابت بیشتر شده و به نظر می رسد مصدومیت او نسبت به تصورات ابتدایی آنقدرها هم جدی نبوده است.

 

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها