کانون هواداران منچسترسیتی در ایران

banner ads
  • Reza MC
  • جمعه 31 اردیبهشت 1400
  • , ,
  • 563 بازدید
  • 0 نظر

 پیراهن‌های چلسی و سیتی برای فینال CL لو رفت

با توجه به عکس منتشر شده توسط اسپانسر چمپیونزلیگ به نظر می رسد که چلسی قرار است با پیراهن سوم خود که هواداران از آن دل خوشی ندارند در دیدار فینال برابر سیتی به میدان برود.

http://s3.picofile.com/file/7703521070/ea5opxvvnafkcjdmsco.gif

به نظر می رسد که  پیراهن هایی که دو تیم چلسی و سیتی قرار است در دیدار فینال چمپیونزلیگ در تاریخ هشتم خرداد ماه بپوشند، توسط اسپانسر این بازی، در شبکه های اجتماعی لو رفته است.

با توجه به عکسی که گازپروم منتشر کرده است چلسی قرار است در این دیدار پیراهن سوم خود را به تن داشته باشد. این به آن معنا است که اگر چلسی بتواند در این مسابقه سیتی را شکست دهد، در حالی معتبرترین جام باشگاهی اروپا را بالای سر می برد که بدترین پیراهن تاریخ این باشگاه، به انتخاب هواداران، را به تن دارد!

http://up.mancityfans.ir/view/3350627/1uclfinal.jpg

در این دیدار قرار است شاگردان پپ گواردیولا همان پیراهن های آبی آسمانی که در بازی های خانگی می پوشند را به تن داشته باشند.

با توجه به اینکه چلسی در دو دیدار قبلی خود با منچسترسیتی به پیروزی رسیده است، شاگردان توماس توخل با اعتماد به نفس بیشتری پا به این میدان خواهند گذاشت.

هر چند اگر عکسی که گازپروم منتشر کرده است، حقیقت داشته باشد، چلسی در حالی پا به میدان نبرد در پرتغال می گذارد که پیراهن های قرمز/صورتی با راه راه آبی را بر تن دارد.

زمانی که از این پیراهن ها در ماه سپتامبر رونمایی شد، هواداران چلسی به شدت از این طرح انتقاد کردند و آن را مشابه پیراهن تیم رقیب‌ لندنی‌شان، کریستال پالاس، دانستند.

بازیکنان چلسی در همان ماه سپتامبر با این پیراهن برابر وستهام به میدان رفتند و نتیجه 3-3 را کسب کردند. این امر باعث شد تا هواداران آبی ها بگویند که چلسی در این پیراهن ها نه تنها شبیه به کریستال پالاس شده بلکه مانند آنها نیز بازی می کند!

هر چند اکنون به نظر می رسد که بهترین یا بدترین لحظات چلسی با این پیراهن هنوز در راه است و پیروزی یا باخت در فینال چمپیونزلیگ می تواند این پیراهن را تبدیل به محبوب‌ترین و یا منفورترین پیراهن تاریخ باشگاه چلسی کند.

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها