کانون هواداران منچسترسیتی در ایران

banner ads
  • Reza MC
  • شنبه 25 اردیبهشت 1400
  • , ,
  • 582 بازدید
  • 0 نظر

 گواردیولا: اشتباهات بازیکنان سیتی طبیعی بود

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی اشتباهات بازیکنانش در مقابل نیوکاسل را طبیعی دانست. 

http://s3.picofile.com/file/7703521070/ea5opxvvnafkcjdmsco.gif

منچسترسیتی که پیش از این قهرمانی خود در لیگ برتر را مسجل کرده بود، دیشب در دیداری تماشایی با نتیجه 3-4 موفق به غلبه بر نیوکاسل شد. فران تورس، وینگر جوان سیتی در این دیدار هت تریک کرد و پپ گواردیولا در پایان مسابقه به تمجید از عملکرد این بازیکن 20 ساله پرداخت.

 

پپ گواردیولا گفت: "ما خوشحال هستیم، البته در دیدار مقابل نیوکاسل مرتکب اشتباهاتی هم شدیم، اما سیتی قهرمان شده و بازیکنان در روزهای اخیر کمی حواس پرت شده اند. در چند روز اخیر متوجه این موضوع بودیم، اما بازیکنان از دقیقه یک تا 90 روحیه تیمی خود را حفظ کردند. دو پنالتی دادیم و از این حیث ما باید بهتر عمل کنیم. البته این موارد طبیعی است . من می دانستم که ممکن است چنین اتفاقاتی رخ بدهد. ما جشن گرفته و برای رویارویی با برایتون آماده می شویم، من اطمینان دارم که در این دیدار تمرکز بیشتری خواهیم داشت.

هت تریک فران تورس؟ او می تواند به عنوان بازیکن شماره 9 بازی کند و ما از تورس در این نقش استفاده خواهیم کرد، در این دیدار نیز این اتفاق رخ داد و تورس بسیار درخشان بازی کرد.

 

استفادن از فران تورس به جای سرخیو آگوئرو؟ من نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد، شاید ما یک مهاجم بخریم و شاید هم نه. من می توانم از تورس در سمت چپ، راست و در پست مهاجم نوک استفاده کنم. فصل خیلی طولانی است و نمی توان فقط به 11 بازیکن داد. حتی اگر بهترین مهاجم را هم جذب کنیم، او نمی تواند در تمام بازی های سیتی در ترکیب ثابت قرار بگیرد."

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها