کانون هواداران منچسترسیتی در ایران

banner ads
  • Reza MC
  • شنبه 21 مرداد 1396
  • , ,
  • 592 بازدید
  • 0 نظر

 پیش بازی برایتون - منچسترسیتی

دو تیم برایتون و منچسترسیتی، امروز در ورزشگاه فالمر شهر برایتون به مصاف یکدیگر خواهند رفت.


http://s3.picofile.com/file/7703521070/ea5opxvvnafkcjdmsco.gif

منچسترسیتی با هزینه های بسیاری که در این تابستان متحمل شده، از شانس های قهرمانی شناخته می‌شود.  هر چند که سیتی فصل گذشته جامی کسب نکرد و در چمپیونزلیگ نیز مقابل موناکو حذف شد ولی فشار بسیاری بر روی این تیم برای کسب قهرمانی وجود دارد. گواردیولا بازیکنان با کیفیتی را جذب تیمش کرده و امید زیادی دارد بالاخره بتواند در لیگ برتر به موفقیت برسد.

 

در سوی دیگر براتون توانسته بعد از 25 سال غیبت در لیگ برتر، به سطح اول فوتبال در انگلیس بازگردد. آنها لیگ را مقابل یکی از قوی ترین تیم ها آغاز خواهند کرد و تماشای بازی آنها مقابل شاگردان گواردیولا جذابیت خاص خود را خواهد داشت.

 

سیتی احتمالا امروز با سیستم 2-5-3 به میدان خواهد رفت و ترکیب جدیدی را امتحان خواهد کرد. در عمق دفاع، اوتامندی، کمپانی و استونز حضور خواهند داشت و در خط میانی و در گوشه ها، دانیلو و کایل واکر که هر دو این فصل به تیم اضافه شده اند به احتمال زیاد در ترکیب اصلی قرار خواهند گرفت. در خط میانی نیز سانه، دی بروین و برناردو سیلوا در ترکیب قرار خواهند گرفت. خط حمله نیز متشکل از گابریل ژسوس و آگوئرو خواهد بود که خط حمله بسیار جذابی است و انتظار می‌رود نمایش های خوبی از آنها تماشا کنیم.

 

هر چند این احتمال نیز وجود دارد که گواردیولا از سیستم 1-4-1-4 استفاده کند و فرناندینیو و داوید سیلوا را در ترکیب اصلی قرار دهد. دو تیم تا به حال تنها یک بار مقابل هم قرار گرفته اند که آن بازی نیز با برتری برایتون همراه بوده و سیتی در پی کسب اولین پیروزی اش مقابل حریف خواهد بود.

 

ترکیب احتمالی:

 

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها