کانون هواداران منچسترسیتی در ایران

banner ads
  • Reza MC
  • چهارشنبه 31 شهریور 1395
  • , ,
  • 849 بازدید
  • 0 نظر

گواردیولا: شاید نیاز به یک باخت داشته باشیم

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی معتقد است که شاید تیمش به شکست خوردن نیاز داشته باشد.

به ادامــــــــــــــه مــــــــطــــــلـــــــب بروید

سیتی به همراه گواردیولا 8 پیروزی پیاپی به دست آورده که 5 پیروزی آن در لیگ برتر بوده است. با این حال گواردیولا مدعی شد که شاید تیمش به شکست نیاز داشته باشد تا تمرکزش را از دست ندهد و مغرور نشود.

او گفت:" تا به حال تیمی را دیده اید که پس از پیروزی 4-0 خسته باشد؟ من تا به حال بازیکنی را ندیده ام که پس از پیروزی 4-0 خسته باشد. وقتی پیروز می‌شوید، احساس اعتماد به نفس می‌کنید و روحیه تیم بهتر می‌شود. ولی می‌دانم که اینجا چه خبر است. می‌دانیم که در مقطعی نمی‌توانیم پیروز شویم. شاید فورا به یک شکست نیاز داریم. من شوخی می‌کنم ولی منظور من را متوجه می‌شوید که می‌خواهم اوضاع را آرام کنم.

 خیلی چیزها درباره اتفاقات امروز می‌شنوم که حقیقت ندارد. برای خیلی مربیان که در حال حاضر تیم‌هایشان پیروز نمی‌شود، برخوردها عادلانه نیست. ما فقط 5 بازی در لیگ برتر انجام داده ایم. من می‌دانم چه اتفاقی برای من، باشگاه، بازیکنان یا تیم رخ خواهد داد اگر که پیروز نشویم. بردن همه بازی‌ها غیر ممکن است. اینکه همیشه خوب بازی کنید غیرممکن است. این اتفاق برای همکاران من رخ داد که یک بازی را باختند و تحت فشار قرار گرفتند بنابراین می‌دانم که دقیقا چه اتفاقی برایمان رخ خواهد داد."

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها