کانون هواداران منچسترسیتی در ایران

banner ads
  • Reza MC
  • شنبه 20 شهریور 1395
  • , ,
  • 779 بازدید
  • 0 نظر

منچستریونایتد 1-2 منچسترسیتی؛برد سیتی با درخشش دی بروینه

در اولین رویارویی شاگردان ژوزه مورینیو و پپ گواردیولا در لیگ برتر انگلیس، این شاگردان سرمربی اسپانیایی بودند که پیروز شدند.

به ادامــــــــــــــه مــــــــطــــــلـــــــب بروید

حساس‌ترین بازی هفته چهارم لیگ برتر انگلیس میان همشهریان منچستری را که یک بازی تماشایی همراه با اتفاقات فراوان بود، اهالی نیمه آبی شهر در خانه همسایه قرمزپوش خود بردند تا در اولین رویارویی پپ گواردیولا و ژوزه مورینیو در خاک انگلیس این سرمربی اسپانیایی من‌سیتی باشد که لبخند روی لبانش می‌نشیند.

 

در دیدار که مطابق انتظار در آن منچسترسیتی با یک آرایش هجومی و اصرار بر حفظ توپ بازی می‌کرد و منچستریونایتد هم با رویکردی محتاطانه بازی را آغاز کرد، این میهمان آبی‌پوش بود که با یک حرکت آسان که دروازه‌بانش کلودیو براوو آغازگر آن بود، گل اول را به‌ثمر رساند. توپ بلندی را که در میانه زمین من‌یونایتد برای کوین دی‌بروین ارسال شد، این هافبک بلژیکی با شیوه‌ای ماهرانه از کنار مدافع پیش روی خود عبور داد و در موقعیتی تک به تک با داوید دخه‌آ، سنگربان اسپانیایی میزبان را با یک ضربه بغل پا مغلوب کرد.

 

در دقیقه 36 باز هم این منچسترسیتی بود که به گل رسید و این بار هم به شیوه‌ای غافلگیر کننده این کار را انجام داد. در ثبت این گل هم کوین دی‌ بروینه نقش بسزایی داشت، چرا که شوت مورب او از روی خط محوطه جریمه پس از برخورد با تیر عمودی دروازه‌ من‌یونایتد درست جلوی پای کلچی ایهاناچو قرار گرفت و او هم به آسانی از و از فاصله‌ای نزدیک دروازه دخه‌آ را برای دومین بار باز کرد. این گل همان‌طور که تصاویر تلویزیونی هم نشان دادند، حاصل جای‌گیری اشتباه مدافعان من‌یونایتد در آفساید‌گیری بود.

 

دو دقیقه به پایان بازی در نیمه اول مانده بود که زلاتان ابراهیموویچ از اشتباه جان استونز و کلودیو براوو، دروازه‌بان شیلیایی من‌سیتی نهایت استفاده را انجام داد و توپ برگشتی حاصل از مشت او را وارد دروازه خالی حریف کرد.

 

در نیمه دوم دو تیم بازی متعادل‌تری ارائه کردند و فشار حملات من‌یونایتد نسبت به نیمه اول افزایش قابل توجهی داشت، اما هیچ‌کدام از تلاش‌های این تیم نتیجه نداشت تا این گواردیولا باشد که در اولین جدالش با آقای خاص، مچ همتای پرتغالی‌اش را می‌خواباند.

 

با این نتیجه منچسترسیتی چهارمین پیروزی متوالی‌اش را در فصل جدید لیگ برتر کسب کرد و با 12 امتیاز به‌تنهایی در صدر جدول قرار گرفت. من‌ یونایتد هم با همان9 امتیاز در رده سوم باقی ماند.

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها