کانون هواداران منچسترسیتی در ایران

banner ads
  • vahid
  • یکشنبه 03 آبان 1394
  • ,
  • 1020 بازدید
  • 0 نظر

 آمار؛ عملکرد بهتر ستاره‌های سیتی

منچسترسیتی در این فصل هرچند به اندازه فصول اخیر قدرتمند نبوده اما آمار می‌گوید نسبت به همشهری سرخ‌پوش عملکرد بهتری داشته.

 

به ادامــــــــــــــه مــــــــطــــــلـــــــب بروید

 

 سایت رسمی باشگاه منچسترسیتی با استفاده از آمار مرکز "اپتا" گزارشی از عملکرد بازیکنان دو تیم منتشر کرد.

گل

سرخیو آگوئرو با ۶ گل بهترین گل‌زن دربی امروز است. رحیم استرلینگ و کوین دی‌بروین با ۵ و ۳ گل، دیگر گل‌زن‌های برتر سیتی هستند. آنتونی ماتریال و خوان ماتا با ۳ گل، بهترین گل‌زن‌های یونایتد هستند.

پاس گل

داوید سیلوا هافبک اسپانیایی سیتی با ۶ پاس گل بهترین گل‌ساز دو تیم است. یحیی توره از سیتی با ۴ پاس گل در رده بعدی قرار دارد. کوین دی‌بروین و خوان ماتا با سه و ویلفرد بونی و خسوس ناواس با دو پاس گل در رده‌های بعدی هستند.

ایجاد موقعیت

خسوس ناواس تا اینجای فصل ۲۰ موقعیت گل برای هم‌تیمی‌هایش ایجاد کرده و از این حیث بهترین بازیکن این بازی است. سیلوا، توره و ماتا ۱۷ موقعیت، دی‌بروین، کولارف و استرلینگ ۱۵ موقعیت گل برای هم‌تیمی‌هایشان ایجاد کرده‌اند.

پاس

فرناندینیو هافبک برزیلی منچسترسیتی تا اینجای فصل ۵۹۲ پاس داده و از این حیث بین بازیکن‌های دو تیم رکورددار است. شواین‌اشتایگر با ۴۹۳، توره با ۴۹۱، بلیند با ۴۸۵ و اشنایدرلین با ۴۷۱ پاس در رده‌های بعدی قرار دارند.

دقت پاس

۹۳ درصد پاس‌های سمیر نصری تا اینجای فصل صحیح بوده. این بازیکن فرانسوی بهترین پاسور دربی شهر منچستر به شمار می‌رود. اشنایدرلین با ۹۱،۹ درصد، بلیند با ۹۱،۱ درصد، ماتا با ۹۰،۵ درصد و کریک با ۸۹،۹ درصد پاس صحیح در رده‌های بعدی قرار دارند.

تکل

فراناندینیو با ۳۴ تکل، بهترین بازیکن بین همه بازیکن‌های دو تیم است. بعد از این بازیکن برزیلی متیو دارمیان با ۲۹ تکل، اشنایدرلین با ۲۶ تکل، اسمالینگ با ۲۲ تکل و شواین‌اشتایگر با ۱۶ تکل قرار دارند.

۳۹۰۴۶

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها