کانون هواداران منچسترسیتی در ایران

banner ads
  • Reza MC
  • یکشنبه 03 آبان 1394
  • , ,
  • 792 بازدید
  • 0 نظر

پیش بازی منچستریونایتد - منچسترسیتی

دو تیم منچستریونایتد و منچسترسیتی، امروز در ورزشگاه اولدترافورد شهر منچستر به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

 

به ادامــــــــــــــه مــــــــطــــــلـــــــب بروید

 

جدال همشهری‌های بالای جدولی، حساس ترین دیدار این هفته لیگ برتر خواهد بود.

منچستریونایتد

یونایتد در فصل جاری ، عملکرد پرفراز و نشیبی داشته است. آنها مقابل تیم‌هایی مثل لیورپول و اورتون به بردهای قاطعی دست پیدا کردند ولی مقابل آرسنال 3-0 شکست خوردند و موفق به شکست دادن زسکامسکو نشدند.
آنها در حال حاضر با یک بازی کمتر و با کسب 19 امتیاز از 9 بازی، در رده ی چهارم جدول لیگ برتر قرار گرفته است. شاگردان فان‌خال در 5 بازی اخیر خود، 3 پیروزی، 1 تساوی و 1 شکست کسب کرده اند که شکستشان به دیدار مقابل آرسنال باز می‌گردد.

 

http://up.mcfcfans.ir/view/847728/United1.jpg یونایتد ها روی کاپیتان خود برای این بازی حساب ویژه ای باز کرده اند. وین رونی 11 گل در دربی منچستر به ثمر رسانده و رکورد دار محسوب می‌شود.  لوک شاو، پدی مک‌نیر و اشلی یانگ، به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیمشان نخواهند بود.

منچسترسیتی

شاگردان مانوئل پیگرینی با یک بازی کمتر نسبت به آرسنال، با کسب 21 امتیاز از 9 بازی در رده ی دوم جدول قرار گرفته اند. آنها در 5 بازی اخیر خود، 4 پیروزی و 1 شکست کسب کرده اند. سیتی نیز فصل پرفراز و نشیبی را پشت سر می‌گذارد. آنها شروعی بسیار خوب داشتند و ناگهان دچار افت شدیدی شدند و بار دیگر به نظر می‌رسد در جال بازگشت به اوج هستند.

http://up.mcfcfans.ir/view/847729/City1.jpgآمار دربی‌های اخیر منچستر به نفع سیتی می‌چربد. در 5 بازی اخیر انجام شده بین دو تیم، 4 پیروزی برای سیتی و 1 پیروزی برای یونایتد به ثبت رسیده است.سمیر نصری، فابین دلف و گائل کلیشی به دلیل مصدومیت این بازی را از دست داده اند ولی ونسان کمپانی به ترکیب اصلی تیم بازگشته است.

ترکیب احتمالی:

http://up.mcfcfans.ir/view/847726/01071578.jpg

پیش بینی کاربران سایت who Scored:
 
پرتکراترین نتیجه: پیروزی 2-1 منچستریونایتد
احتمال پیروزی یونایتد: 47 درصد
احتمال پیروزی سیتی: 39 درصد

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها